Okeanos Site Tasarımı

Çok geniş kapsamlı web sitesi paketidir.

E-ticaret sitesi benzeri yapısı ile fazla ürünü bulunan kişi/kurumlar için uygundur.

Geniş ekran modern banner yapısı ile site açılışında güzel bir slide show sunarak internet sitenize giren kullanıcıları etkileyebilirsiniz. Animasyonlu bir şekilde gelen büyük resimler ve üzerinde yazılacak yazıları yönetim panelinde eklenebilmesine olanak sağlıyor.

Responsive Web Tasarımı olan Okeanos Site Tasarım paketi tüm cihazlara ve çözünürlüklere uygun

Ürün Kodu : HT139
Fiyat : 2650 TL 2100 TL
Kdv : 420 TL - % 20
KDV Dahil : 2520 TL


Satın AL Demo Hazır Web Sitesi

Okeanos Dinamik Web Sitesi Tasarımı

Responsive Web Tasarımı olan Okeanos tasarım paketi tüm cihazlara ve çözünürlüklere uygun olarak son trendlere göre tasarlanmıştır. Çok geniş kapsamlı Hazır Web Sitesi paketidir. E-ticaret sitesi benzeri yapısı ile fazla ürünü bulunan kurumlar için uygundur.

Şık bir şekilde açılan menü ağacı siteye ayrı bir enerji veriyor. Menüleri içerik yönetim sistemi ile kolayca kendiniz oluşturabiliyorsunuz.

Anasayfa da bannerın altında haber ve kampanyalarınızı ekleyerek hem internet sitenizi google'da sürekli takip edilmesini sağlar hem de kullanıcıları bilgilendirebilirsiniz. Haberlerin altında çıkan slogan alanında da sizin için önemli olan sloganı müşterilerinizin aklına sokmuş olacaksınız.

Öne çıkanlar vitrin kısmı ile istediğiniz hizmet veya ürünü ana sayfada yayınlayabilir. Kullanıcı isterse vitrin hizmet/ürün'ün üstüne gelip hareketli popup larla gördüğü resmi büyütebilir veya sayfa detayına gidip daha detaylı içeriği görebilir ve bu alanında yönetimi yine sizde eklediğiniz ürün veya oluşturduğunuz tanıtım sayfalarına yönetim panelinden "vitrin yap" seçeneğini tıkladığınızda bu işlemler otomatik olarak gerçekleşiyor.

Ürün gruplarınız, son eklenen 3 haber, iletişim bilgileriniz ve iletişim formu sayfanın en altında foother bölümünde yer alarak tüm alt sayfalardan hızlıca ulaşabilmeniz sağlanmış. Yönetim panelinizden tanımlayacağınız sistem maili otomatik olarak tüm iletişim formlarının yönlendirileceği alanı belirlemiş olmanızı sağlayacaktır.

İade Koşulları: Web siteniz açıldıktan sonra 7 iş günü içerisinde hosting maliyeti olan 1250 TL dışında paranız istediğiniz taktirde iade edilir.
Faturalandırma: Kredi kartı ile yaptınız ödemeler de 2520 TL olarak faturalandırılır (2100 TL + %20 KDV).

Okeanos Hazır Web Sitesi Özellikleri

Ücretsiz Hosting
+
Sınırsız Kurumsal E-posta Adresi +
Türkçe Kolay Yönetim Paneli +
Google Optimizasyonu (SEO) +
Sayfa ve Menü değiştirebilme +
Sınırsız Ürün Ekleme +
Sınırsız Hizmet Ekleme +
Sınırsız Sayfa Ekleme +
Mobil Uyumluluk +
Türk Ticaret Kanununa Uygunluk
+
Fotoğraf Galerisi
+
Haber Modülü +
Sosyal Medya Entegrasyonu +
İletişim Formu +
Google Harita +
Ücretsiz teknik destek +
Okeanos Web Tasarımı Tercih Edenler

kokusuzilaclama.com
Kokolu ve Kokusuz İlaçlama Hizmetleri...
zincotech.com.tr
Mehmet Bey, responsive web tasarımı ile yayında.
Tüm Referanslarımızı Görmek İçin Tıklayınız...