Flora Mobil Uyumlu Web Tasarımı

Ürün tanıtımı satışı yapmak isteyen firmalar için geliştirilmiş özel web sitesidir. Tüm mobil ve tablet cihazlarda mükemmel çalışır.

Mobil uyumlu olan Flora Responsive Web Tasarımı ile tüm internet tarayıcılarına, tüm tablet ve telefonlara uyumlu sorunsuz kulanabileceğiniz bir tasarımdır.

Google Uyumlu Alt Yapı, On Site SEO desteği sağlamaktadır. Title, Description, Keywords Tanımlayabilir, Etiket Bulutu Oluşturabilirsiniz. Sosyal Medya entegrasonu imkanı sağlar.

Site üzerinde tüm güncellemeleri, kolay kullanıma sahip türkçe içerik yönetim sistemimiz sayesinden kendiniz yapabileceksiniz. Bu hazır web sitesi son teknoloji yazılım mimarisi olan Microsoft Asp.Net teknolojisi kullanılarak yazılmış, Framework 4.0 ile geliştirilmiştir. HTML5 ve Site CSS 3.0 kodlaması ile hazırlanmıştır.

Flora Web sitesi, hizmetlerini veya ürünlerini tanıtmak isteyen tüm müşterilerimiz ve tüm sektörler (inşaat, temizlik, gıda, danışmanlık v.s firmaları ) için uygun bir web sitesidir.

Ürün Kodu : HT103
Fiyat : 2650 TL 2100 TL
Kdv : 420 TL - % 20
KDV Dahil : 2520 TL


Satın AL Demo Hazır Web Sitesi

Flora Mobil Uyumlu Hazır Web Sitesi Tasarımı

Flora web sitesi tasarımı nda 2 dil desteği bulunmaktadır. Web sitenizde herhangi bir sayfada diğer dil butonunu tıkladığınızda, klasik sitelerde ki gibi ana sayfaya yönlendirilmez veya başka bir sub domaine yönlenmezsiniz bulunduğunuz sayfanın ingilizcesinin karşınıza çıktığı son teknoloji kullanılmıştır.

Hareketli banner alanın yönetimi size aittir. Her banner özel 3 Farklı slogan tanımlayabilir ve resimleri güncelleyebilirsiniz, resimlerin ve sloganların geçişleri esnasında çeşitli animasyonları bulunmaktadır.

Banner altı vitrin alanında hizmetlerinizi ve kurumsal tanıtım sayfalarınızı resimleri ile birlikte ön plana çıkarabileceğiniz bir tasarım vardır.

İstediğiniz ürün kategorilerini veya ürünlerinizi vitrine taşıyıp kaldırabilir. Haberler ve kampanyalarla sitenizi sürekli güncel tutabilirsiniz.

İncelemekte olduğunuz bu web sitesi son teknoloji yazılım mimarisi Asp.Net teknolojisi kullanılarak yazılmış, Framework 4.0 ile geliştirilmiştir. Web Sitenizi Yönetim paneli dilediğiniz an kendiniz kolaylıkla güncelleyebileceksiniz. Kolay ve anlaşılır yönetim paneli web sitenizi kendinizin yönetmesine olanak tanımaktadır.

İade Koşulları: Web siteniz açıldıktan sonra 7 iş günü içerisinde hosting maliyeti olan 1250 TL dışında paranız istediğiniz taktirde iade edilir.
Faturalandırma: Kredi kartı ile yaptınız ödemeler de 531 TL olarak faturalandırılır (450 TL + %18 KDV).

Flora Hazır Web Sitesi Özellikleri

2 Dil (Türkçe + İngilizce)
+
Ücretsiz Hosting
+
Sınırsız Kurumsal E-posta Adresi +
Türkçe Kolay Yönetim Paneli +
Google Optimizasyonu (SEO) +
Sayfa ve Menü değiştirebilme +
Sınırsız Ürün Ekleme +
Sınırsız Hizmet Ekleme +
Sınırsız Sayfa Ekleme +
Mobil Uyumluluk +
Türk Ticaret Kanununa Uygunluk
+
Fotoğraf Galerisi
+
Haber Modülü +
Sosyal Medya Entegrasyonu +
İletişim Formu +
Google Harita +
Ücretsiz teknik destek +
Flora Web Tasarımı Tercih Edenler

commax.com.tr
Muzaffer Bey, Güvenlik Kamera Sistemleri tanıtımızı için Iwebclub dedi
ikincielesyaalinirsatilir.com
İkinci El Alım ve Satım Hizmetleri ve Ürünlerin tanıtımı için Iwebclub dedi
amumuhendislik.online
Amerikan Metropolitan Üniversitesi (AMU) Dekanı Yrd. Doç. Dr. Hamdi Ekici, yoğun çaba harcadıkları üniversite sanayi işbirliği ile örnek bir model hayata geçirdiklerini söyledi.
elektrikland.com
Selim Bey'in Tercihi Flora Web Web Tasarımı
umesmetal.com
Ersan Bey, ürünleri ve makinalarının tanıtımı için Iwebclub dedi
aktemoto.com
Egemen Bey, bizi tercih etti
satisilani.net
Umut Bey, satış ilanları ile kapınıza seçtiğiniz ürünleri ücretsiz getiriyor.
Tüm Referanslarımızı Görmek İçin Tıklayınız...